image

Güzellik Uzmanlığı Kursu

Güzellik uzmanlığı kursu eğitimini tamamlayanlar güzellik merkezlerinde uzman olarak çalışma veya MEB onaylı kurs bitirme belgesi ile işyeri açma belgesi alarak bir işyeri sahibi olabilecekleri estetisyenlik alanındaki bir kurs programıdır.

image

Epilasyon Uygulama

Epilasyon alanında ihtiyaç duyulan sertifikalı ve nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak, toplumdaki insanların bu alanda daha sağlıklı ve güvenilir hizmete kavuşmasını sağlamak ve bu alanda kariyer sahibi olmak isteyen bireylerin istihdam edilmesini sağlar.

image

Kalıcı Makyaj Eğitimi

Kalıcı makyaj alanında ihtiyaç duyulan sertifikalı ve nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak, toplumdaki insanların bu alanda daha sağlıklı ve güvenilir hizmete kavuşmasını sağlamak ve bu alanda kariyer sahibi olmak isteyen bireylerin istihdam edilmesini sağlar.

image

Masaj Uygulayıcısı

Masaj alanındaki nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak, toplumun daha sağlıklı ve güvenilir hizmet almasını sağlamak ve bu alanda kariyer sahibi olmak isteyen bireylerin mesleki gelişimlerine katkı sunmak amacıyla yapılmaktadır.

image

Bölgesel İncelme

Bölgesel inceltme alanında ihtiyaç duyulan sertifikalı ve nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak, toplumdaki insanların bu alanda daha sağlıklı ve güvenilir hizmete kavuşmasını sağlamak ve bu alanda kariyer sahibi olmak isteyen bireylerin istihdam edilmesini sağlar.

image

Manikür - Manikürist Eğitimi

Manikürist alanında ihtiyaç duyulan sertifikalı ve nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak, toplumdaki insanların bu alanda daha sağlıklı ve güvenilir hizmete kavuşmasını sağlamak ve kariyer sahibi olmak isteyen bireylerin istihdam edilmesi amacıyla yapılan kurs eğitimidir.

image

Cilt Bakımı Eğitimi

Cilt bakımı alanında ihtiyaç duyulan sertifikalı ve nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak, toplumdaki insanların bu alanda daha sağlıklı ve güvenilir hizmete kavuşmasını sağlamak ve ariyer sahibi olmak isteyen bireylerin istihdam edilmesi amacıyla açılan bir eğitim programıdır.

image

Makyaj Uygulayıcı Eğitimi

Makyaj alanında ihtiyaç duyulan sertifikalı ve nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak, toplumdaki insanların bu alanda daha sağlıklı ve güvenilir hizmete kavuşmasını sağlamak ve kariyer sahibi olmak isteyen bireylerin istihdam edilmesini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.