image

İlk Yardım Kursu

Herhangi bir kaza veya hayati tehlikeye düşüren bir durumda, sağlık görevlileri gelene kadar, olay yerinde, hastaya tıbbi araç gereç aranmaksızın mevcut araçlarla ilaçsız uygulama yapan kişilerin yetiştirilmesini amaçlar.

image

Hasta Kabul-Tıp Sekreterliği

Sağlık sektöründe hasta kabul, tıbbi sekreter, tıp sekreteri, sekreter, muhasebe, medikal muhasebe veya Meddata otomasyonu alanında çalışacak kişiler için hazırlanan bir Kişisel Gelişim Kursu programıdır.

image

Çocuk Bakım Kursu

Anaokulu, kreş, vb. eğitim ve bakım kurumlarında, çocukların bakımı ve beslenmesi öğretilmektedir. Fiziksel güvenliğini sağlayan, yaşına uygun basit etkinlik malzemelerini hazırlayan kişileri yetiştirmeyi amaçlar.

image

Ustalık Belgeli Eğitimler

Ustalık eğitimleri çok farklı mesleklerde yapılan eğitimlerdir. Güzellik uzmanlığı, cilt bakımı, makyaj, epilasyon uzmanlığı, masaj vb gibi güzellik alanında yapılan mesleki eğitimlerle alınan belgelerle ustalık belgesi çıkarılmaktadır.

image

Emlak Danışmanlığı

İşyerinde, düzenlenen süreli veya süresiz sözleşmeye dayanılarak yapı kooperatiflerinin kurulmasında ev, arsa, dükkan gibi taşınmaz malların satışı ve kiralanması konularında danışmanlık hizmeti veren kişilerin yetiştirilmesidir.

image

Eğitici Eğitimi

Eğitici statüsünde görev yapmakta olanlar için temel düzeyde hazırlanmış olup, eğitici; gerek kendisi gerekse diğer çalışanların işini, daha etkin ve amaca hizmet eder bir şekilde aktarımı hususunda bilgi, beceri ve davranış kazandırmayı amaçlar.

image

İşaret Dili

Yeni hazırlanan mevzuata göre tüm kurum ve kuruluşlarda işaret dili bilen personel bulundurmak ve çalıştırma zorunluluğu getirilmiştir. Türk İşaret Dilini aktif bir şekilde kullanabilen ve işitme engellilerle iletişim kurabilen kişilerin yetiştirilmesi amaçlanmıştır.

image

Aile Danışmanlığı

Aile Danışmanı, bireylere, çiftlere veya ailelere sorunlarının çözümüne dönük değişim ve gelişime yönelik özel müdahale teknik ve stratejileri içeren hizmeti sunma bilgi ve becerisine sahip olan kişilere denir.

image

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları yönetimi günümüzde bütün çağdaş işletmelerin en önemli birimlerinden biri haline gelmiştir. İKY, bir işletmede iş gücünü etkin bir şekilde oluşturmak, geliştirmek ve devam ettirmek için ortaya konan faaliyetlerin bütünüdür.

image

Kişisel Gelişim

Cv Oluşturma, Mülakat Teknikleri, Katılımcılara, iş başvurularının kabul edilmesinde önemli rolü olan özgeçmişlerin nasıl etkili bir şekilde hazırlanabileceği anlatılmaktadır. Bu şekilde kursiyerlerin istediği işe kabul edilmeleri sağlanmaya çalışılmaktadır.